Kods: ROPE-6MM

6mm virve Magnetar meklēšanas magnētam

Apraksts

Lai nostiprinātu neodīma magnētu, jums nav nepieciešams meklēt biezas troses un virves. Izmantojiet izturīgu magnēta vadu, kura diametrs ir tikai 6 mm, no oriģinālā ražotāja Magnetar.

6 mm virve ir izgatavota no augstas kvalitātes kaprona diegiem. Šāda virve ir nepieciešama, lai iemestu magnētu urbumā, dīķī vai akā.

Magnēta troses priekšrocības ir šādas:

  • Elastība un izturība.
  • Lieliska nodilumizturība.
  • Izturība pret ūdeni, mitrumu, ultravioleta starojuma.

Trose magnetam ar diametru 6 mm ir vislabāk piemērota Magnetar magnētiem ar 80 un 150 kg jaudu. Virves izturēs arī svaru no 150 līdz 250 kg, tomēr šo magnētu kategoriju vēlams piestiprināt uz 8 mm virves.

Magnēta vads ir 20 metrus garš un ir uztīts uz izturīgas spoles. Spole ir ideāli piemērota transportēšanai un troses uzglabāšanai pēc lietošanas. Produkta pārrāvuma slodze ir līdz 750 kg. Kabelis lieliski iztur slodzes no attāluma, nesabojājas un nepaliek ciets pēc ūdens.

Nopirkt Magnetar 6 mm diametra vadu neodīma magnētam nozīmē būt pilnībā sagatavotam meklēšanas darbiem un iegūt augstu rezultātu. Mūsu konsultanti palīdzēs jums izvēlēties pareizo meklēšanas magnēta un vada komplektu ar nepieciešamo jaudu.
 

Iespējas

Diametrs 6 mm
Maks.slodze 750 kg
Garums 20 m

Video apskats


14.99 €
Ielikt grozā
Saņem Pats Bezmaksas!
DPD Pickup punkts Bezmaksas!
Pasta Stacija Bezmaksas!
Omniva 2 €
Circle K 2 €
Kurjers Rīgā 4 €
Rajonu centri 5 €
Rajoni 5 €
Apmaksa
Skaidrā naudā

Veikalā un piegādei Latvijā

Tiešsaiste un bankas pārskaitījums

Ar jebkuru piegādes veidu

Garantija 2 gadi