Pasākumi

 

Pirmo reizi Latvijā.

Lielākais Baltijā.

Ilgi gaidīts.

Metālu meklēšanas festivāls - Go Minelabbing Latvia 2019 - jau 4. maijā!

 

Koordinates:
56.720912, 23.159939

 


 

Nav svarīgi, kāds jums ir detektors. Nav svarīgi, no kurienes jūs esat. Nāciet un laimējiet vienu no 33 balvām! Pasākuma galvenā balva ir Minelab Equinox 800 metāla detektors, kā arī X-Terra 705, Go-Find 66, Go-Find 44, Go-Find 22, Pro-Find 35!!!

2019. gada sezonas sākums būs īpašs, jo Latvijas un kaimiņvalstu iedzīvotāji beidzot ir ieguvuši iespēju sacensties savās metāla meklēšanas prasmēs ar citiem aparatūras meklēšanas cienītājiem.

MOREX DETEKTORI ar Minelab atbalstu organizē lielāko metālu meklēšanas ralliju Baltijā.

 

Kas jādara, lai piedalītos?

Šī saite ir nepieciešama, lai iegādātos biļeti uz notikumu. Pirkt biļetes var šajā vietnē:

https://www.minelab24.lv/bilete-uz-go-minelabbing-latvia-2019

Uzmanību, biļetes cena 10 eiro ir derīga līdz 21. aprīlim. No 21. aprīļa līdz 3. maijam cena būs 15 eiro. Dalībnieku skaits ir ierobežots. Lūdzu, ņemiet vērā, ka biļetes tiek pārdotas līdz 3.maijam. Biļešu iegāde uz vietas nebūs iespējama.


Pasākuma precīzās koordinātes tiks turētas slepenībā un paziņotas rallija dienā. Šobrīd jūs redzēsiet aptuveno atrašanās vietu šajā kartē, lai orientētos, uz kuru pusi ir jābrauc. Precīza atrašanās vieta tiks izvietota šajā lapā 4. maijā plkst. 9:00 kartes un koordinātu veidā, kā arī visa attiecīgā informācija tiks publicēta pasākuma Facebook grupā. Pievienojieties šai grupai:

https://www.facebook.com/groups/gominelabbinglatvia/

Grupā arī būs iespējams meklēt līdzbraucējus, lai tiktu līdz pasākumam. Pēc festivāla grupas dalībnieku vidū tiks izlozēta balva. Starp citu, balva tiks izlozēta arī starp tiem, kuri dalīsies ar pasākuma bildēm sociālajos tīklos ar heštegu #gominelabbinglatvia un #morexdetektori

 

Kāda ir festivāla programma?

Reģistrācija sāksies plkst. 11.15. Pasākuma sākums – plkst. 12:00. Līdz šim brīdim visiem dalībniekiem ir jābūt uz vietas ar drukātajām biļetēm vai tālrunī saglabātajām biļetēm.

Rallijam jums būs 4 stundas. Konkursa mērķis ir atrast mūsu īpašās monētas - 30 gabali ar kārtas numuriem. 16:00 visiem dalībniekiem ir jāatgriežas sākuma pozīcijā. 16:15 sāksies loterija, kurā monētu numuri piedalīsies 30 balvu izlozē. Saskaņā ar loterijas kārtību, mēs paziņosim balvu, izņemsim numuriņu no vāzes un apbalvosim monētas īpašnieku ar atbilstošo numuru.

Otrais rallija konkurss - "kopsvars". Visi sacensībās atrastie priekšmeti ir jānodod uz mūzu bāzi. Jums būs pieejams saņemšanas punkts, kur jūsu atradumi tiks nosvērti, un tas, kurš atdos visvairāk metāla pēc svara, saņems balvu.

Pat tad, ja nevienā no sacensībām nespēsiet uzvarēt, neuztraucēties - jūs neaiziesiet prom tukšām rokām. MOREX DETEKTORI ir sagatavojis praktiskas dāvanas katram dalībniekam. No plkst. 13:00 līdz 17:00 darbosies lauka virtuve, kur visi izsalkuši cilvēki varēs bez maksas paēst gulašu zupu.

 

Kā nokļūt?

Līdz pasākumam var nokļūt ar automašīnu un starppilsētu autobusiem, kas pārvietojas pa A9 šoseju. Mēs iesakām tiem, kam nav auto, atrast sev līdzbraucējus - to var izdarīt pasākuma grupā:

https://www.facebook.com/groups/gominelabbinglatvia/

Atcerieties, ka biļešu skaits ir ierobežots!

Rezervējiet biļeti līdz 21. aprīlim par 10 eiro šeit:

https://www.minelab24.lv/bilete-uz-go-minelabbing-latvia-2019
 

Vai drīkst ņemt līdzi bērnu? 

Lai ikvienam būtu pieejami viss nepieciešams, mēs lūdzam tos dalībniekus, kas plāno apmeklēt pasākumu kopā ar ģimenes locekļiem, nosūtīt mums savu informāciju, kas bija norādīta biļetē, līdz ar ģimenes locekļu skaitu, kas būs kopā ar jums, uz šo e-pasta adresi: events@morex.lv

Atgādinām, ka 1 biļete ir derīga 1 cilvēka ieejai uz pasākumu ar detektoru + ģimenes locekļi.

 

Informatīvais tālruņa numurs: +371 26206080