Kods: WSAUDIO

Austiņas metāla detektoram XP ORX (WSAUDIO)

Apraksts

Jaunajai ORX metāla detektoru sērijai franču ražotājs XP Metaldetectors ir speciāli izstrādājis WS Audio austiņas.

Bezvadu austiņas WS Audio ir vienkāršs, praktisks piederums metāla detektoram, caur kuru lietotājs saņem signālu no meklēšanas spoles. WSA ir atbildīgas tikai par audio signāla pārraidi un nav iesaistītas metāla detektora vadībā (salīdzinājumā ar WS4 un WS5).

Ierīces svars ir tikai 66 grami (ar akumulatoru). Iebūvētais akumulators nodrošina metāla detektora austiņu autonomu darbību līdz 15 stundām. Austiņas tiek uzlādētas, izmantojot mini USB savienojumu.

WS Audio austiņas ir saliekāmas. Mīkstie auss spilveni nodrošina blīvo piekļaušanās pie auss un izolāciju no ārējā trokšņa. Ierīcei ir divas pogas, kas kontrolē skaļumu. WSA austiņas derēs jebkuram lietotājam, jo ​​tās var regulēt līdz vēlamajam izmēram.

WSA austiņas ir paredzētas tikai XP ORX metāla detektoriem. Citas austiņu sērijas, izņemot WS Audio, ar ORX detektoriem nav saderīgi.

Jaunās bezvadu austiņas no XP iepriecinās lietotājus ar pieejamo cenu un ērtu lietošanu. Pirkt bezvadu austiņas ORX metāla detektoram var atsevišķi vai kopā ar ORX modeļiem, kas tiek piedāvāti mūsu interneta veikalā. Austiņu komplektācijā ietilpst aizsargapvalks no augstas kvalitātes plastmasas.
 

Iespējas

Tips Austiņas
Savien.Veids Bezvadu

Video apskats


● Pieejami 10 gab.
100
Pieejams veikalā tūlīt!
Ielikt grozā
Saņem Pats Bezmaksas! Šodien
DPD Pickup punkts Bezmaksas! Rīt
Pasta Stacija Bezmaksas! Rīt
Omniva Bezmaksas! Rīt
Circle K Bezmaksas! Rīt
Kurjers Rīgā 4 € Rīt
Rajonu centri 5 € Rīt
Rajoni 5 € Rīt
Apmaksa
Skaidrā naudā

Veikalā un piegādei Latvijā

Tiešsaiste un bankas pārskaitījums

Ar jebkuru piegādes veidu

Garantija 5 gadi