Kods: F80

Black Magnet F80 meklēšanas magnēts 80kg

Apraksts

Vai metāla priekšmets ir iekritis upē vai ezerā, vai varbūt esat pazaudējuši kādas dārglietas mājās? Jums palīdzēs Black Magnet meklēšanas magnēts, kura saķeres spēks ir 80 kg.

80 kg saķeres spēks ir viens no sakotnējiem neodīma magnētu vidū. Ierīce ir piemērota nelielu priekšmetu izņemšanai no ūdenstilpēm. Specializētu meklēšanas darbu laikā ir nepieciešams izmantot magnētus ar lielāku pievilkšanas spēku.

Neodīma magnēta neapšaubāma priekšrocība ir spēja pievilkt objektus, kas ir pārklātii ar smērvielu vai benzīnu. 80 kg magnēts tiks galā ar pazaudēto tērauda, ​​čuguna un niķeļa atslēgu, naglu, instrumentu, rezerves daļu meklēšanu.

Black Magnet var izmantot kā magnētu lauka apstākļiem. Iztīrīt dārzu, piemājas teritoriju un puķu dobes no metāla atkritumiem tagad ir vieglāk nekā jebkad agrāk!

Magnēta unikālās īpašības padara to par nepārspētu rīku sarežģītos meklēšanas apstākļos. Tagad meklētāji ar neodīma magnēta palīdzību varēs piekļūt grūti sasniedzamām vietām, dziļām gravām, akām un urbumiem.

Tā kā Black Magnet ir Izstrādāts kā magnēts ūdenstilpēm, to neietekmē korozija. Šāds produkts izpildīs metāla detektora funkciju, bet papildus dzelzs produktu atrašanai magnētsir tieši iesaistīts to izņemšanā ārā.

Meklēt pazudušus priekšmetus vai unikālas senlietas tagad kļūs daudz vieglāk un interesantāk. Meklējošā magnēta esamība veicina jauna hobija rašanos. Šis hobijs ir līdzīgs zvejai, izņemot to, ka makšķeres vietā jālieto Black Magnet.

Meklējumi izdosies, ja magnēts ir izvēlēts pareizi. Mūsu veikalā konsultanti ieteiks jums optimālu neodīma magnēta modeli konkrētam meklēšanas veidam.

UZMANĪBU!

  • Uzglabājiet meklēšanas magnētus prom no elektriskājām iekārtām.
  • Pievelkot objektus, magnēti var traumēt jūsu pirkstus.
  • Bērni var lietot magnētus tikai pieaugušo klātbūtnē.

Iespējas

Tips Magnēti
Adhēzija 80 kg
Diametrs 48 mm
Svars 160 g
Augstums 24 mm

Video apskats


● Pieejami 460 gab.
17
Pieejams veikalā tūlīt!
Ielikt grozā
Piegāde
Cena
Datums
Apmaksa
Skaidrā naudā

Veikalā un piegādei Latvijā

Tiešsaiste un bankas pārskaitījums

Ar jebkuru piegādes veidu

Garantija 2 gadi