Kods: BULDOG-800

Magnetar Bulldog 800kg meklēšanas magnēts

Apraksts

Magnetar Bulldog 800 neodīma magnēts ir visjaudīgākais magnēts Magnetar meklēšanas magnētu sērijā. Produkta galvenais mērķis ir nodrošināt smagu metāla  priekšmetu meklēšanu un to drošu ieturēšanu pacelšanas laikā.

Produkta milzīgo vilces spēku rada divi magnēti ar 400 kg jaudu. Magnēts ir aprīkots ar metāla gredzeniem-stiprinājumiem horizontālai un vertikālai pacelšanai.

Magnetārā Bulldog 800 meklēšanas magnēts piedāvā šādas priekšrocības:

  • Daudzfunkcionalitāte. Magnēts nezaudē savas funkcijas nedz aukstā, nedz paaugstinātā temperatūrā, un tas darbojas gan ūdens vidē, gan sauszemē.
  • Izturība pret piesārņojumu. Magnēta saķeres spēks ar kravu nesamazināsies, ja uz objekta virsmas ir netīrumi, eļļa, benzīns.
  • Minimālais atmagnetizēšanas procents (ne vairāk kā 2%).
  • Reaģēšana uz čuguna, dzelzs, tērauda objektiem, ​​dzelzs sakausējumiem ar krāsainiem metāliem.

800 kg magnēts iztur smagus un liela izmēra produktus, tāpēc tas ir efektīvs rūpniecības uzņēmumos, ražošanā un lauksaimniecībā. Produkts tiek izmantots, lai meklētu liela svara objektus ūdenstiplēs.

Ūdens magnēts ir jāiegremdē ūdenī un jāpārliecinās, vai tas ir savienots ar metāla izstrādājumu. Dūņu slāņi neietekmēs neodīma magnēta jaudu.

Magnetar Bulldog 800 magnēts lauka apstākļiem palīdzēs atrast armatūru un metāla atkritumus zemē, kā arī pārvietot atrastos objektus pa zemi. Labus rezultātus parāda lauku un ganību tīrīšana ar profesionālu magnētu.

Mūsu veikalā jūs varat iegādāties īpaši jaudīgo magnētu Magnetar Bulldog 800 par pievilcīgu cenu. Ir pieejamas citas neodīma magnētu opcijas ar jaudu no 80 līdz 400 kg.

 

Iespējas

Adhēzija 300 kg
Diametrs 90 mm
Svars 1700 g

Video apskats


119.99 €
Ielikt grozā
Saņem Pats Bezmaksas!
DPD Pickup punkts Bezmaksas!
Pasta Stacija Bezmaksas!
Omniva 2 €
Circle K 2 €
Kurjers Rīgā 4 €
Rajonu centri 5 €
Rajoni 5 €
Apmaksa
Skaidrā naudā

Veikalā un piegādei Latvijā

Tiešsaiste un bankas pārskaitījums

Ar jebkuru piegādes veidu

Garantija 2 gadi