Kods: CLASSIC-350KG

Magnetar Classic 350kg meklēšanas magnēts

Apraksts

Šodienas tirgū neodīma magnēti ir diezgan populāri. To lielais pieprasījums ir saistīts ar šo produktu izcilu veiktspēju, ērtu lietošanu un izturību.

Ja jums ir nepieciešams spēcīgs magnēts, kas var tikt galā ar lielu priekšmetu pacelšanu, jums palīdzēs Magnetar Classic 350kg meklēšanas magnēts.

Magnēts ar 350 kg celtspēju ir piemērots smagu metāla priekšmetu izņemšanai no urbumiem, grāvjiem, akām. Ūdens meklējumi būs efektīvi, ja jūs lietosiet Magnetar Classic.

Ūdens magnēts spēj pacelt priekšmetus, kas lielā mērā ir pārklāti ar rūsu un dūņām no upēm un ezeriem. Galvenais noteikums ir saķere starp priekšmetu un Magnetar Classic 350kg. Priekšmeta izmērs nav svarīgs!

Pirkt magnētu lauka apstākļiem ir svarīgi lauksaimniekiem, kas vēlas attīrīt lauksaimniecības zemi no metāla gružiem. Magnēts lieliski savāc naglas un armatūru no zemes.

Neodīma magnēts darbojas gan augstā, gan zemā temperatūrā un neprasa īpašus kopšanas un uzglabāšanas apstākļus. Vienīgais ražotāja brīdinājums ir uzmanīgi izturēties pret produktu un nenovietot pirkstus starp magnētu un metāla priekšmetu.

Jūs varat pirkt meklēšanas magnetu mūsu veikalā šajā modifikācijā vai izvēlēties analoģisku produktu ar citu jaudu.

Pievērsiet uzmanību! Magnēta vajadzīgo izmēru un jaudu jums palīdzēs izvēlēties mūsu interneta veikala menedžeri, ņemot vērā lauka vai meklēšanas darbu specifiku.
 

Iespējas

Adhēzija 350 kg
Diametrs 75 mm
Svars 970 g

Video apskats


69.99 €
Ielikt grozā
Saņem Pats Bezmaksas!
DPD Pickup punkts Bezmaksas!
Pasta Stacija Bezmaksas!
Omniva 2 €
Circle K 2 €
Kurjers Rīgā 4 €
Rajonu centri 5 €
Rajoni 5 €
Apmaksa
Skaidrā naudā

Veikalā un piegādei Latvijā

Tiešsaiste un bankas pārskaitījums

Ar jebkuru piegādes veidu

Garantija 2 gadi