Kods: GOLDII27

Metāla detektors XP Goldmaxx V.4 ar 27cm DD spoli (GOLDII27)

Apraksts

Metāla detektors XP Gold Maxx Power ar 11” DD spoli

Gold Maxx Power ir specializēts metāla detektors, paredzēts meklējot nelielus priekšmetus gruntī ar augstu mineralizāciju. Tā meklēšanas frekvence 18 kHz padara to ļoti jūtīgu pret mērķiem, kurus parasti ir ļoti grūti noteikt, piemēram plānas monētas, juvelierizstrādājumus, zelta tīrradņus, un citus mazus priekšmetus.

XP ir izvēlējušies aprīkot Gold Maxx Power ar audio austiņām, nevis ar LCD displeju informācijas nolasīšanai, saistībā ar to, ka cilvēka auss spēj ātrāk reaģēt uz tuvu stāvošiem metāla priekšmetiem, nereti LCD displejs nespēj atspoguļot šādu informāciju.

IRON THRESHOLD – šī funkcija palīdz pielāgot melnā metāla diskriminācijas slieksni manuāli, katram individuāli pielāgojot melnā metāla skaņas robežu. Iesācēji, vai entuziasti ar nelielu pieredzi var atstāt šo diskriminācijas slieksni auto režīmā.
 
Detektors sastāv no 3 pamata daļām- spole, vadības bloks, teleskopisks korpuss. Vadības bloku ir iespējams nostiprināt sev pie jostas, tādā veidā noņemot slodzi no rokām, kas nav mazsvarīgi darbojoties ar detektoru ilgāku laiku. Komplektā ietilpst FX-01 austiņas, vadības bloka soma, kurā var ērti to pārnēsāt.

Īpašības:
  • Darbības frekvence: 18 kHz;
  • DD spole 11” (27cm);
  • Barošana 8 AA baterijas (ietilpst komplektācijā);
  • Svars 2.1 kg.

Iespējas

Frekvence kHz 18 kHz
Barošana 8xAA
Spole (collās) 11" DD
Svars 2.1 kg

⚬ Nav noliktavā
718
Ielikt grozā
Saņem Pats Bezmaksas! -
Kurjers Rīgā 4 € -
Rajonu centri 5 € -
Rajoni 5 € -
Apmaksa
Skaidrā naudā

Veikalā un piegādei Latvijā

Tiešsaiste un bankas pārskaitījums

Ar jebkuru piegādes veidu

Garantija 2 gadi